O nás

Dne 4. 9. 2023 jsme převzali od Pepy Kropáče – mrkvového bosse – tradiční spinningovou baštu v Hodoníně

Po úklidu všech možných a nemožných věcí jsme restartovali činnost spinningu v Hodoníně. Součástí našeho záměru není jen spinningové „hnízdo“, ale také fungující, multifunkční a komunitní centrum pro lidi, kteří mají rádi pohyb.

Své místo u nás našli mnohonásobní mistři v cloggingu, country a line dance taneční skupina Black and White, zázemí a kancelář zde má tradiční líheň florbalových talentů Florbal Hodonín, znovuobrozený Orel jednota Hodonín a jejich pohybový kroužek Orlíček, nově vzniknuvší Cyklokroužek Pepy Kropáče a další partneři, přátelé a aktivity. 

Z gruntu jsme upravili prostory před spinningem, kde vznikla pohádková stěna z rukou Petra Přikryla, připravili jsme dětské prvky pro nejmenší, chystáme pergolu s posezením a další novinky.

Chceme rozšířit činnost centra o další aktivity. Tou další a velmi významnou jsou pravidelné lekce Yogy a připravujeme i další spolupráce tak, aby to tu žilo… 

Budeme rádi za všechny náměty, připomínky a spolupráce… 

Cílem našeho snažení je mít co nejvíce rozmanitých sportovních aktivit pro děti i dospělé. 

Nabídnout spolupracujícím organizacím, či jedincům pěkné a příjemné prostředí, kam se rádi budou vracet. 

Každý den mít od 15:00 život v našem centru. 

A do budoucna připravit i vyžití během dopoledne, či velkých prázdnin. 

Spinning, yoga, masáže, tanec, kruhové tréninky, či jiné záležitosti jsou pro nás další služby, které bychom s našimi partnery rádi oživili ve Spinningu Hodonín. 

Mnohaletá tradice a jméno Pepy Kropáče nám dává tu nejlepší startovací pozici, jakou bychom si mohli přát. 

Pepo, díky… za elán a entuziasmus…